21 december, 2011

Kontakta oss

ZIG – Informationsgruppen Automation & Mekatronik

Det är vi som står för stora delar av rekryteringen till chalmersprogrammet Automation och Mekatronik, och vi är en förening som står under programledningen.

Har du frågor får du mycket gärna kontakta oss. Det kan röra sig om allt från hur det är att studera på Chalmers till oklarheter i informationen på hemsidan eller kritik. Ingen fråga är för dum (eller smart) för att ställas.


ZIG
info@pluggaz.se


Fredrik Voksepp
Ordförande, ZIG
fredrik@pluggaz.se

 


Erik Forsström
Kassör, ZIG
erik@pluggaz.se

 


Jonathan Jansson
Vice Ordförande, ZIG
jonathan@pluggaz.se

 


Asma Syed
Presentationsansvarig, ZIG
asma@pluggaz.se

 


Emil Andersson
Evenemangsansvarig, ZIG
emil@pluggaz.se

 


Erik Almblad
Informationsansvarig, ZIG
erik.almblad@pluggaz.se